Wakacje z partnerem czy z przyjaciółką?

Urlop z partnerem lub z przyjaciółką?
Gdy jesteś na wakacyjnej wyprawie, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W następstwie tego z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga połowa czy Twoi wariaccy oraz humorystyczni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć plusy i niedociągnięcia.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z przyjaciółką – zalety
Jeśli wczasy są na plaży, na kempingu lub ewentualnie podobnych okolicznościach – dużo ludzi kategorycznie wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi mogą przeżyć bajeczne przygody. Jest tak dużo ekscytujących innowacyjnych rzeczy do odkrycia, a perfekcyjne jest to, że macie takie same zamiłowania jakimkolwiek zagadnieniem. To też całe ogrom olśniewającego czasu na rozmowę w czasie podróży. Możecie wymieniać się radami oraz sztuczkami – w końcu przyjaciele są bardziej otwarci. Jest też mniej stresu, znacznie więcej swobody oraz znacznie bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – pozytywy
Dosadnych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi oczywiście nie należy z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Jednak w pewnych momentach wady takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco klarowne np. będąc na wakacjach z przyjaciółką nie musisz cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, zadbać o do perfekcji gładką skórę, czy idealnie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na więcej lenistwa. Finalnie niemniej jednak przyjaciółka nie zapewni Tobie tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Musisz sama w takim razie zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.